Z drewna wydobywamy prawdziwą naturę

Użyj scroll'a lub menu i poznaj nasz warsztat pracy

O firmie

 • 1990

  Rok założenia
  firmy


 • >>>

  Wiele zrealizowanych
  projektów


 • >>>

  Zadowoleni
  klienci


Sęk w tym, że jesteśmy
profesjonalistami

Wykonujemy meble na wymiar. Szafy z drzwiami przesuwnymi, kuchnie, zabudowy wnęk, meble biurowe i gabinetowe. Posiadamy zaplecze transportowe oraz wykonujemy montaż mebli u klienta.

Studio Drewna jest rodzinną firmą z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Cenimy jakość i terminowość, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt stolarski oraz specjalistyczne zaplecze techniczne.

Oferta

Dopasuj meble do własnego wnętrza

Tworzymy meble
w Twoim wymiarze

W stolarstwie liczy się doświadczenie i precyzja. To one pozwalają tworzyć meble na miarę potrzeb. I nie ma znaczenia czy mowa o wyposażeniu biura, przedmiotach codziennego użytku czy stylizowanych meblach. Żeby tworzyć rzeczy wyjątkowe trzeba mieć fach w ręku i zwracać uwagę na detale. To one składają się na wyjątkową całość.

 • Krzesła
 • Stoły
 • Szafy
 • Biurka
 • Regały

Technologia

Zobacz jak powstają
nasze meble

Przygotowanie materiałów

Dobór właściwego materiału to kluczowy element przygotowania mebla. Buk, dąb, jesion czy modrzew stanowią solidny fundament będący podstawą twórczych wizji projektanta.

Precyzyjna obróbka mebli

Drewno to idealny materiał do obróbki. Dzięki naturalnym właściwościom można mu nadać praktycznie dowolny kształt. Zawsze wydobywamy z drewna jego naturalną fakturę oraz dbamy o detale, tak aby meble, które tworzymy cechowały się prostotą i elegancją.

Impregnowanie mebli

Właściwa konserwacja zapewnia długotrwały efekt, chroni przed szarzeniem, stanowi ochronę przed pleśnią, glonami i grzybami, a dzięki użytym filtrom ochronnym działa hydrofobowo. Zastosowanie najwyższej klasy olei, lazur oraz lakierów impregnujących, sprawia że drewno zachowuje swój naturalny kształt, jest miłe w dotyku i pięknie się prezentuje.

Kontakt

Studio Drewna
Al.Komisji Edukacji Narodowej 36 lok.112B
02-797 Warszawa

tel.: +48 605 506 986, +48 728 728 906
e-mail: biuro@studiodrewna.pl
pon. – pt. 8 – 16

Formularz kontaktowy* - pola obowiązkowe

Studio Drewna